Надія Стефанюк

Ніндзя ПРО – ScratchJr, Scratch

Закінчила факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка за спеціальністю економіст-міжнародник. Неформальну освіту здобувала в «Інституті Громадського Лідерства», де спочатку пройшла навчання за програмою «Базовий Лідерський Курс», як слухач, а потім працювала керівником навчального відділу, де відповідала за організацію навчання для молодих і активних лідерів. Понад 4 роки працює в компанії «Нестле Бізнес Сервіс в Європі» провідним спеціалістом з питань зайнятості. На даний час перебуває в декретній відпустці і виховує маленького синочка.

Обожнює подорожувати, бо в подорожах знаходить натхнення і поповнює щоденник неймовірних пригод. Побувала вже у 25 країнах. Каже, що в паспорті у неї – Львів, а в серці – Відень. Це місто, та й Австрія загалом, її надихає і хочеться повертатися туди знову і знову. Тому недаремно розмовляє англійською та німецькою, але другу любить більше.

Сім’я та родина – це найбільша цінність в моєму житті. Однак, мене завжди цікавив різносторонній розвиток. Брала участь в численних волонтерських проектах як в Україні, так і за кордоном. Люблю читати книжки, але тільки в паперовому варіанті, бо саме так відчуваю весь смак від прочитаного. Коли приходить натхнення, люблю робити хенд-мейд листівки. Вимоглива до деталей. Вірю, що починати змінювати світ довкола себе на краще потрібно починати з себе.
Проект Kid’IT приваблює мене своєю новизною, якісним підходом до навчання та чудовою дружньою командою. Для мене – це цілком новий досвід, але щиро надіюсь, що він принесе мені задоволення і море емоцій.