Марта Пецюх

Ніндзя ПРО – ScratchJr, Scratch

Марта, дівчина, що хоче пробувати все: закінчила лікувальну справу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького і проходить зараз інтернатуру за спеціальністю офтальмологія, а також юридичний факультет імені Івана Франка. Чотирнадцятилітній пластовий досвід створив і закріпив невимовну любов до дітей, тому велика частина проектів у житті власне пов’язана у Марти із ними: благодійна діяльність з дітьми сиротами чи збір коштів для хворих діток, акції для дітей у Пласті або викладання soft skills у LITS4kids.

Я захоплююсь етно, тому щороку долучаюсь до різних етновишколів як інструктор чи організатор, а цьогоріч щоб ще більше пропагувати етно – запустила Майстерню СВ, де можна знайти речі в етностилі, модифіковані до сучасності. Окрім, етно, моє захоплення подорожі: Україна чи закордон – неважливо, головне щоб щось нове і щоб дорога не завершувалась 🙂

Марта сповнена енергії та новими ідеями і планами. Готова підписатись на нові авантюри, бо її життєве кредо: “Все, що не робиться, робиться на краще”.

Прийшла у KID’IT бо певна діти мають мати найкраще, на жаль сучасна школа цього не забезпечує, тому в захопленні від альтернативної освіти. Мені подобається, що в команді молоді та прогресивні особистості, з якими легко знайти спільну мову і можна творити щось нове. Важливо що тут діти можуть створювати новий продукт, бути ідейниками і творцями, а не споживачами.