Анна Бубон

Ніндзя ПРО – ScratchJr, Scratch

Навчається в СумДУ за спеціальністю “Інформаційні технології проектування”, але не уявляє своє життя за монітором та з мишкою в руках. І коли дізналась про KidIT, то вже знала, що обов’язково буде цим займатись, адже це неймовірний шанс для саморозвитку та самовдосконалення.

Енергійна, життєрадісна, непосидюча. Дівчина, яка просто не може не пробувати щось нове. З дитинства грає в шахи, полюбляє малювати, займатися спортом, стріляти. І співала, і танцювала, і стрибала з парашутом, і працювала в дитячому наметовому таборі. Також важливим етапом в житті була волонтерська діяльність в школах міста саме по викладанню Scratch.

Я дуже люблю дітей. Для мене щастя приходити на заняття та бачити їхні посмішки та палаючі оченятка. Поспілкувавшись з маленькими всезнайками, ти стаєш іншим, вони тебе змінюють. Змінюють твої погляди та й взагалі бачення світу. І я дякую KidIT за таку мега круту можливість це відчувати.
Життєве кредо: “Той, хто сміє змарнувати одну годину часу, не зрозумів цінності життя.” Давайте ж цінувати найцінніше, що у нас є – наш час.