Indie Prize KIDS League INTERNATIONAL

KidIT став першою компанією в світі, яка ввела у міжнародний конкурс розробників ігор дитячу номінацію Indie Prize KIDS League.

Попередні два конкурси проходили в Україні та США. Багато наших драконів взяли участь, стали фіналістами та переможцями на міжнародному рівні.

Пишаємося!

Щасливі повідомити, що цього року ми також беремо участь у Indie Prize KIDS League у Белграді, Сербія. Конференція Casual Connect відбудеться 1-3 жовтня 2018 року, а оголошення переможців конкурсу в дитячій номінації відбудеться в рамках конференції в останній день – 3 жовтня.

Тут обиратимуть найкращі ігри, створені найменшими геймдевелоперами з усього світу у 3 різних номінаціях:

Найкраща гра у категорії 5-6 років
Найкраща гра у категорії 7-8 років
Найкраща гра у категорії 9-10 років

Критерії, за якими міжнародне Журі обиратиме найкращі продукти, як і у справжніх дорослих продуктів:

Геймдизайн

Фан фактор

Оригінальність ігрового арту та звукового супроводу

Умови участі в конкурсі дуже прості:

  1. Напиши ідею своєї гри та придумай їй назву.
  2. Створи свою гру з допомогою візуально-блокового програмування, до прикладу: ScratchJR, Scratch, Tynker та інші.
  3. Зніми коротку відеопрезентацію, де ти розповідаєш про себе та чому ти вирішив створити цю гру.
  4. Завантаж відео на свій канал на youtube і збережи посилання.
  5. Заповни анкету на конкурс, не забувши завантажити туди посилання на гру та відео. У цьому тобі допоможуть батьки або вчитель.

Реєстрація в конкурсі відбувається до 20 вересня 2018 р. включно

Переможці матимуть змогу презентувати свої ігри на KIDS EXPO під час конференції Casual Connect Serbia 3 жовтня в Crowne Plaza Hotel Belgrad Ну і звісно ж подарунки, які вручатимуть експерти світової гейміндустрії.

Хто буде обирати переможців?

Ми підібрали міжнародну команду ТОП-експертів в ігровій індустрії.

Ми дійсно хочемо надихнути дітей рухатися далі у вивченні технологій як інструменту, дати їм відчути справжнє міжнародне визнання їх робіт і зменшити вікову категорію розробників ігор на 5-10 років мінімум.

Про Casual Connect:

Casual Connect – це бізнес-конференція для розробників ігор, яка вже понад 10 років збирає понад 6 000 професіоналів ігрової індустрії щороку в США, Азії, Західній та Східній Європі. 1-3 жовтня під лозунгом “Explore Game Innovation & Design” на конференцію з’їдуться більш як 2000 представників ігрової індустрії в Crowne Plaza Hotel, Белград, Сербія.
У триденній програмі: 10 напрямків виступів, 200+ міжнародних спікерів та вражаюча експо-зона із демонстраційним майданчиком для найкращих розробників ігор!

Про успішний досвід і переможців Indie Prize KIDS League Ukraine  2017

Сasual Connect, який в січні відбувся в Каліфорнії, уже визначив своїх маленьких героїв у Indie Prize KIDS League USA. Ділимося з вами їх успіхом, щоб підбадьорити та показати, що можливо все.

9 фіналістів у різних вікових категоріях продемонстрували свої ігри вимогливому журі та отримали цінні призи. Діти довели, що немає нічого неможливого. Головне вірити і вперто йти до своєї мрії.

Переможець категорії 5-6 років

 Лев Ткачук “Magic Gems” (Тернопіль)

Переможець категорії 7-8 років

Олександр Глущенко “Virtual musician” (Суми)

Переможець 9-10 років

Арсеній Дорошенко “Aliens Invasion” (Київ)

Представники таких світових гігантів як Amazon захоплено розглядали проекти дітей і схвально підтверджували “Good Job”. Емоції і подарунки, задоволені батьки і діти, визнання і підтримка — найкращий досвід, який можна отримати разом із Casual Connect

X