ФІНАЛІСТИ Indie Prize Kids League International 2018!

Вже відомі ФІНАЛІСТИ Indie Prize Kids League International 2018!
9 найталановитіших у світі геймрозробників, які створили унікальні ігри та мали сміливість презентувати їх світові.


Фіналісти категорії 5-6 років

Daniil Kuzmenko
м.Суми

“Math maze” – навчальна гра з елементами системи ментальної математики для дітей 5-7 років. Проходячи через лабіринт, гравець повинен вирішити завдання, а також отримує цікаву інформацію про номери та математику.


Yaroslava Romanovych
м. Суми

“Peace in Love” – навчальна гра для дітей 5-7 років, яка навчає робити добрі справи. На відміну від життя, у гравця є кілька підказок для правильного вибору.


Lev Tkachuk
м.Тернопіль

“Magic Gems.” – У цій грі ви допоможете Біту вирішити різні головоломки та отримати дорогоцінні камені. Ви повинні пройти всі п’ять рівнів, щоб виграти.Фіналісти категорії 7-8 років

Oleksandr Hlushchenko
м.Суми

“Virtual musician” – імітатор піаніно. Використовуючи цю гру, можна навчитися грати деякі композиції на клавіатурі замість клавіш для піаніно. Кнопки на клавіатурі відповідають певним нотам.


Polina Lutsenko
м. Вінниця

“The Lightning Ball” – гра, де головним героєм є м’яч. Мета – збити всі блакитні пластини з м’ячем. Кожен наступний рівень стає все складніше – блоки, виклики та ще більше пластин.


Petro Sabala
м.Тернопіль

“Your detective story” – У цій грі ви стаєте детективом.
Мета гри полягає в тому, щоб знайти викрадений малюнок і повернути його в музей. Це трирівнева гра із ребусами і складними завданнямиФіналісти категорії 9-10 років

Arsenii Doroshenko
м.Київ

“Aliens Invasion” – Суть гри полягає в тому, щоб отримати 5000 або і більше балів і зібрати якомога більше монет, а також знищити кораблі інопланетян.


Maria Hrabova
м. Вінниця

“Ecology Game” – гра про те, як зберегти навколишнє середовище. Ви повинні дотримуватися інструкції, виконувати всі завдання і зібрати якомога більше балів, щоб захистити природу.


Nikita Tkach
м.Київ

“Evolution” – У цій грі головним героєм є мікробний організм, який рятується від лабораторії і проходить через різні етапи еволюції. Як гравець ви допоможете цьому організму еволюціонувати через гру, годуючи його всіма видами вірусів.Ми в захваті від вашої наполегливості та креативності.
Ви разом з батьками та Ніндзями невгамовно працювали і ми ще раз переконалися, що талант не має вікових обмежень – головне, це нестримне бажання та прагнення рухатися вперед.

18 січня під час церемонії Indie Prize на міжнародній професійній ігровій конференції Casual Connect USA на сцені DISNEYLAND® Hotel будуть оголошені ПЕРЕМОЖЦІ!

Тримаємо руку на пульсі! Тому поки знайомтеся з фіналістами, грайте в їхні ігри, лайкате, поширюйте, діліться своїми враженнями. Дітям потрібна ваша підтримка!