Популярні запитання

Що ж таке Kid'IT? Школа? Курси? Садок?
Вибираючи з зрозумілих нам форматів, назвемо це першими в житті дитини курсами програмування, але з акцентом на розвиток креативу, створення нового (історій, мультфільмів, ігор) за допомогою технологій.
На дітей якого віку орієнтуємося?
Стартова програма «Візуальне програмування» на ScratchJr орієнтований на дітей 5-8 років, з розподілом на 2 вікові категорії: 5-6 і 7-8 років.

Програма для 5-6 років розроблена саме виходячи з вікових особливостей дітей старшого дитсадкового і початкового шкільного віку, коли впевнені навички читання і математики не потрібні. Тут, скоріше, навпаки: завдяки ScratchJr напрацьовуються навички читання і математичні скіли.

Курс «Візуальне програмування на Scratch» в Kid’IT розрахований на дітей 8-9 років.

Як відбувається навчання?

Навчання відбувається курсами по 12 занять, з перервою на 1-2 місяці між курсами.
Етапи навчання на сьогоднішній день такі:

5-6 років
Рівень 1: Візуальне програмування. ScratchJr
Рівень 2: Візуальне програмування. ScratchJr
Рівень 3: Візуальне програмування. ScratchJr

Рівень 4: Візуальне програмування. Scratch
 7- 8 років
Рівень 1: Візуальне програмування. ScratchJr
Рівень 2: Візуальне програмування. Scratch
Рівень 3: Візуальне програмування. Scratch

Рівень 4: Візуальне програмування. Tynker

Акцентуємо увагу, що кількість курсів нескінченна, тому що всі нові програми знаходяться в стадії розробки і запуску. А тому якщо дитині цікаво продовжувати розвиватися з Kid’IT – така можливість у неї буде.

В основі програми “Візуальне програмування, ScrathcJr. Level 1, 2”- вступна мова програмування для дітей 5-8 років ScratchJr, розроблена MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності, в результаті чого персонажі рухаються, стрибають, танцюють, співають і т.п.

В основі програми методичні рекомендації Eliot-Pearson Department of Child Study and Human Development в Tufts University і Lifelong Kindergartengroup at the MIT Media Lab (USA).

Акцентую увагу, що це тільки основа, яка в українському варіанті все-таки пройшла адаптацію під локальні особливості наших дітей. Програма для дітей 5-6 і 7-8 років істотно відрізняється і форматом подачі, і ступенем складності завдань.

Формат уроку ігровий, часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи.
Планшетна частина роботи – це 30% часу всього заняття, 70% часу – це всілякі ігри на розвиток навичок 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення)
У групі 6-8 чоловік, на кожному уроці з групою працюють 2-3 Ніндзі.

Результат кожного рівня – створена дитиною на планшеті власна інтерактивна історія або гра / багатосерійна або багаторівнева, з опрацьованими і вигаданими дитиною персонажами, історією та сюжетом.

Поки діти займаються, у батьків є можливість поспілкуватися один з одним в сусідній кімнаті. Батьківське ком’юніті у нас дійсно приголомшливе, постійно спостерігаючи за власною дитиною на екрані, нон-стоп трансляцію процес навчання.
Заняття проходять 2 рази на тиждень, тривалістю по 60 хвилин.

Скільки занять триває одна програма?
Кожен курс триває 12 годин: 12 занять по 60 хвилин (два заняття на тиждень), або 8 занять по 90 хвилин (одне заняття на тиждень).

Це не разові уроки за принципом розвиваючих курсів, це повноцінний комплекс, від стартового заняття до фінальної презентації своїх проектів перед батьками.

Де проходять заняття?
Для того, щоб діти не тільки вивчали технології, а й побували в стінах і відчули атмосферу компаній, де про технології знають не з чуток, все заняття проходять в найбільш прогресивних компаніях – найближчі курси в Києві будуть проходити в Chasopys EduSpace, які є партнером проекту у Києві, в Рівному  –  в стінах компанії Joy Rocks (компанії-розробника соціальних ігор), у Львові – в стінах ІТ-компанії Sigma Software, у Івано-Франківську – в команіях SoftJourn та Eleks, у м. Тернопіль – в стінах коворкінг- простору “ITHouse”.
Хто викладачі?
У нас це Ніндзя (не вчителі, не вихователі:). Молоді, драйвові, з палаючими очима, люблячі дітей, які вміють з ними ладнати, впевнено володіють технологіями (програмісти, project-менеджери), які пройшли спеціальну методичну підготовку з подачі ScratchJr дітям.
Як побачити саме навчання, щоб відчути, що моїм дітям це сподобається?
Перез запуском кожного курсу ми проводимо безкоштовні тестові уроки, де ви можете побачити, як саме виглядає навчання та зрозуміти, чи подобається дітям та Вам запропонований нами формат. Для того, щоб потрапити на безкоштовне тестове занятття, заповніть Реєстраційну форму на головній сторінці сайту та ми зв”яжемося з Вами найближчим часом.
Яка вартість навчання?
Київ – оплата за всю програму з 12 занять (6 тижнів, 2 рази на тиждень по 60 хвилин кожне) становить 2500 грн. У Львові – 2000, а в локації Дитячого простору “Пташеня” – 2400 грн.
Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль – Оплата за всю програму з 12 занять (6 тижнів, 2 рази на тиждень по 60 хвилин кожне) становить 1200 грн.
Як записати дитину на програму?
Крок 1: Заповнити Реєстраційну Форму
Крок 2: Відвідати одне з тестових занять
Крок 3: Підтвердити свою участь, сплативши вартість всієї програми (12 занять)
Крок 4: Надихнутися палаючими очима своїх дітей після кожного заняття 🙂