ПРОГРАМУВАННЯ. Python

Опис курсу

Раді анонсувати новий курс, який всі просили і дуже чекали!

Ось він – Python від Kid’IT – це новий крок у розвитку логічного та аналітичного мислення, підходів до вирішення проблемних задач та відсутність обмежень у реалізації задуманого.

Python – популярна у всьому світі багатоцільова та універсальна мова програмування. Це є ідеальний спосіб переходу від візуальних мов, адже її чіткість та простота у використанні стає у нагоді при створені величезного обсягу продуктів: від роботи над веб-платформами до розробки програмного забезпечення та, навіть, платформ і програм з машинного навчання.
Своє існування Python почала ще у 1991 році, а завдяки постійним вдосконаленням армія прихильників лише зростає та налічує зараз сотні тисяч людей. Величезна кількість компаній використовують Python, наприклад: Google, Facebook, Dropbox, Mozilla, NASA, Toyota та інші.

Для дітей же це вихід на абсолютно новий дорослий рівень програмування і можливість відчути себе справжніми розробниками. Проте, доцільно братись за вивчення цієї технології після освоєння Scratch, Tynker, адже нові знання набагато легше даватимуться і їх можна буде пов’язати з уже засвоєними принципами та методами.

Інформація

Вступ у програмування на Python

Вік дітей: з 9 років
Тривалість курсу: 8 занять по 90 хвилин
Детальніша інформація
Що таке базовий синтаксис мови програмування Python? Що таке компілятор та інтерпретатор? Відповіді на ці питання можна отримати на першому рівні.

Під час цього курсу навчимося:

  • Ігри для роботи з клавіатурою (зчитування імені з клавіатури);
  • Робота з пам`яттю (на прикладі ящиків та корзин);
  • Вивчення понять: Компіляція та Інтерпретація;
  • Робота зі строками (комп’ютерними та реальними, на яких писатимемо ручкою);
  • Прості команди Python.

Фінальний проект: програма, яка генерує мапу, що складається з однакових символів.

Які програми в Kid’IT потрібно попередньо пройти дитині, щоб потрапити на цей курс?
Scratch, Tynker

 

Зареєструватись