Підбірка розвиваючих YouTube каналів для дітей

Помічаєте, що дитина постійно дивиться You Tube? Це добре! 

Знаєте чому?
Наша підбірка відповість сама за себе. Ми підготували для вас силу-силенну розвиваючого відео-контенту для дітей: і про науку, і про літературу, і для тренування слів англійською, і про незвичайні природні явища. Ми самі в захваті, недавно дізналися як винайшли мікрохвильову піч (спойлер, випадково 🙂 )
Читайте і знаходьте цікавинки разом з дитиною. 

TED-Ed

Чули про знамениті лекції на TedX? Це невеликі виступи людей, які точно розкажуть щось нове і дуууже інформативне про обрану тематику: наука, соціальна проблеми, література, медіа, культура, подорожі… (список там більший, ніж букв у алфавіті – заглядайте на сайт). 

Є і канал з відео спеціально для дітей просто знахідка!
Тут про життя в різних країнах, чому котон є скрізь, чи впаде Пізанська вежа, історія кукурудзи і ще десятки невідомих фактів та історій. Ерудованість гарантована!
Канал англійською мовою (з субтитрами).
В Ted-Ed 10,5 мільйонів підписників загляньте і відчуйте, чому всім так цікаво проводити на каналі свій вільний час. 

Peekaboo Kidz

Той самий канал, звідки ми дізналися про винахід микрохвильової печі. Peekaboo просто про все на світі: чому небо голубе, що таке цунамі, які бувають рослини-хижаки, чому пластик шкідливий, чому ми сміємось.
Формат коротких мультфільмів (2-6 хвилин) зацікавлює і створює відчуття, наче, поринаєш прямо туди.  

What Do We Do All Day?

Дитина любить математику або ви хочете її зацікавити? Вам сюди!
Короткі відео (1-3 хв), де можна знайти про математичні пазли, орігамі, ігри-стратегії, малювання. Все це у гарній анімації, візуальне задоволення гарантуємо.
Ролики англійською мовою, але наочні і зрозумілі. Спробуйте!

Pocoyo

YouTube-канал Pocoyo приваблює милими мультяшними персонажами, які розмовляють англійською. Повнометражні мультфільми з анімацією, різноманітними сюжетами, інформативними темами і несподіваними асоціаціями крутий спосіб розвивати дитячу уяву. А ще це спосіб прививати інтерес до вивчення іноземних мов, розвивати аудіальне сприйняття і вчити нові слова. Якщо давно таке шукали вам на Pocoyo. 

Make me genius 

Мабуть, найкращий канал для маленьких геніїв. Тут все про навколишній світ і відповіді на різноманітні “а чому?”: хмари є на небі; люди носять окуляри; у нас зима, а на півдні літо; у кімнаті є світло і де воно береться.
Канал теж англомовний, але з простою мовою і зрозумілими візуальними поясненнями. 

Можна на кілька годин там “залипнути”, але пізнавально 🙂

BBC Teach

Ми дійшли до серйозного офіційного каналу від ВВС. Він, звісно, англійською, але розробники контенту дуже старалися, там все чітко завдяки зрозумілій лексиці і візуальному зображенню. Можна тренувати словниковий запас 🙂
Спеціальна рубрика “Teacher support” з порадами вчителів на різні шкільні теми. Згодиться і вам, і дитині. 

Поринайте разом з дитиною у світ відео-цікавинок, слідкуйте за новинками і влаштовуйте сімейні вікторини. Буде цікаво, не менше, ніж переглядати самі відео. Бажаємо пізнавальних і розважальних переглядів!

X