15 настільних ігор для сімейних вечорів

Згадайте найатмосфернішу подію дитинства. Скоріш за все, ви тоді були з кимось близьким. Чи це було все сімейство, чи якийсь конкретний член сім’ї, все одно цей спогад став вічним. Крізь роки він залишається у вашій пам’яті і нагадує серцю, як це – бачити світ дитячими очима.

У час гаджетів просидіти разом весь вечір стає все складніше. Буває, що надзвичайно хочеться поспілкуватись з малечею, але не знаєш про що. Що розказати, що запитати, якщо вже всі побутові чи шкільні теми обговорили? Тоді на допомогу приходять настільні ігри.

Ми разом із Lord of Boards вирішили підібрати настільні ігри, які не залишать байдужими ані дорослих, ані дітей. Завдяки простій коробці з фішками і картонками легко глибше пізнати один одного. Як ваша дитина реагує на програш, як проявляє емоції, як поводиться при грі в команді? Якраз прийшов час дослідити!

Ми випросили у Lord of Boards знижку для наших улюблених клієнтів, тому вводьте промокод kidit при покупці гри і отримуйте знижку 10 %.

«Сімейний Аліас»

Основа будь-яких стосунків — це спілкування, і тут дуже важливо вміти як слухати, так і зрозуміло для інших висловлюватися. Бажаєте перевірити, наскільки точно вас розуміють у сім’ї та чи зможуть вгадати ваші думки з півслова?

Це просто й легко зробити, якщо під рукою «Сімейний Аліас». Невелике дружнє змагання, сімейна словесна естафета допоможе визначити, наскільки добре ви розумієте один одного.

«Ticket To Ride To Europe»

Сім’я — це люди, з якими хочеться вирушати у подорож, зустрічатися після довгого розставання і завжди-завжди любити. Бажаєте разом відправитися у подорож Європою чи Америкою?  А як щодо того, щоб зробити це сидячи у своїй затишній оселі, комфортній теплій ковдрі та домашніх капцях?

У грі ви зможете поєднувати міста, запускати нові потяги, будувати тунелі та першими досягати мети, заробивши найбільше балів.

«Каркасон»

А якщо виникне бажання самостійно побудувати місто, фортецю або дорогу, ще й поринути десь у середньовіччя — всесвітній бестселер «Каркасон» до ваших послуг!

Тут ви позмагаєтеся своєю дорослою логікою і прагматизмом із підлітково-дитячим баченням світу. Якщо захочете урізноманітнити базовий варіант — тоді багато цікавих доповнень вам на допомогу. Як захочете все й одразу, «Каркасон: Королівський дарунок» — вдалий вибір.

А з молодшими дітками у «Діти Каркасону» ви зможете половити свинок та котиків, що нахабно повтікали. Впевнені, що у вашому житті бракує ловіння свинок і котиків. Це вам не якісь звіти на роботі складати. Тут усе серйозно!

«Батискаф»

А як щодо підводної подорожі у батискафі? Занурюйтесь і фотографуйте цікавих тварин разом із грою «Батискаф». Якщо ризикнете зануритися дуже глибоко у воду, є шанс зафіксувати рідкісні зразки. То в кого ж вийде більша підбірка цікавих фото? До речі, після гри вам захочеться полізти в гугл і почитати про тих підводних мешканців. Саме завдяки цій грі ми дізналися, що в світі бувають морські дракони (це такі чудернацькі рибки).

«НАНО Корпорація»

Якщо стомилися від подорожей, то час і про власну бізнес-імперію подбати. Створіть її власними руками з невеликого стартового капіталу, станьте менеджером і по-справжньому розпоряджайтеся фінансовими потоками своєї технокорпорації. Це економічна гра нового покоління, що прийшла на зміну класичній «Монополії», створена українцями про наше сьогодення і для нас, справжніх.

«Цукерки, рукавички, гроші»

Економіку можна вивчати й через отвір у кишені. «Цукерки, рукавички, гроші» вам це доведуть. Адже у дитячій кишенці майже завжди є невеликий отвір, через який усі речі потрапляють у чарівне сіре королівство. У ньому живуть сумні люди — вони не мають нічого, що могло б викликати у них радість і веселощі. Допоможете їм?

«Дитяча мафія. Подарункове видання»

Поруч із грошима завжди влада, а поруч із владою перерозподіл сфер впливу. Ну і як же тут без мафії?

«Дитяча мафія. Подарункове видання» — це одна з найбільш популярних і цікавих розмовних психологічних ігор, яка розвиває такі корисні навички, як дедукція, пам’ять, уважність, логічне мислення, акторська майстерність, ораторське мистецтво, вміння переконувати та багато іншого.

І нехай вас не вводить в оману її «дитячість» — гра аж ніяк не стала простішою. Навпаки, доповнилася цікавими правилами і нововведеннями. Єдина суттєва відмінність від дорослої версії — адаптований дизайн. А ще там усі події розгортаються у лісі, а замість мафії та мирних городян — відповідно хижаки та мирні тварини.

«Острів Драконів»

Стомилися змагатися, випереджати, відставати і рахувати, у кого ж більше балів? Хтось дуже засмучується з цього приводу? У такому випадку ситуацію рятують змішані або ж кооперативні настільні ігри, коли ви працюєте злагодженою командою і «боретеся» проти гри РАЗОМ. У таких іграх розкриваються «командні» якості кожного гравця і перемога —  одна на всіх.

Вам потрібно буде відбудувати весь замок, збираючи його частини у чарівному лісі, перш ніж дорогу до нього заблокують фантастичні дракони.

«Ліс: Легенда про Мантикору»

У нас новини. Усіх треба врятувати від злої Мантикори. А ви чарівні істоти — Єльфійка і Маг. Навчіться досліджувати карту, прокладати нові шляхи до поселень і майстерень з магічними обладунками, що посилять ваші бойові характеристики. Адже лише маючи усе вищеназване можна перемогти Мантикору. Додатковою перевагою гри є можливість двох режимів: індивідуального та кооперативного.

«ЗООрегата»

Жодну дитину не залишать байдужими яскрава двостороння карта, веселі звірята та піратські пригоди у грі «ЗООрегата».

Відправляйтеся у навколосвітню подорож всією компанією і зберіть тваринок з усіх континентів у своєму порту. Діти стають старші або ж хочеться більшого — «освіжайте» гру за рахунок використання більш складних правил: з’являються додаткові перепони у вигляді течій та водоворотів, а також стрілянини з суперниками.

«Фрукт Нахаба»

Полоскочіть своє нахабство, спритність та увагу: знайдіть в компанії яскравих фруктів овоч з городу. Проте попереджаємо: він так уміло замаскувався, що геть не відрізниш від грушки чи яблука! Вирахуй, перерахуй врожай і перейди на просунутий рівень, де одночасно можна прокачати увагу та усний рахунок.

«Стільчики»

Пам’ятаєте «Дженгу», у якій потрібно не розвалити башту із дерев’яних брусочків? Пропонуємо побудувати власну башту із кольорових стільчиків «Mistakos».

Правила прості: встановлювати стільчики один на другий все вище й вище до тих пір, доки вся конструкція не завалиться. Думаєте просто? Хех, побачимо!

«Хрю-Хрю-Бол»«Рінго-Фламінго»

«Хрю-Хрю-Бол»  дає можливість перетворитися на поросяток — «покопирсатися» у болоті та «вимазати» брудом своїх поплічників. «Рінго-Фламінго» дозволяє пожбурляти кілечка прямо на шиї рожевих фламінго.

Розвивайте у дитині влучність і спритність, друбну моторику, засвоюйте нові знання про навколишній світ, розвивайте творчі задатки, логічне і стратегічне мислення, пам’ять та увагу, а також інші якості, необхідні для формування особистості.

«Супер Головоноги»

Будь-який вечір незабутнім зроблять словесний креатив і уява разом із «Супер Головоноги». Можливо, ви винайдете нові слова, імена й назви: потрібно буде придумати назви 24 цікавим істотам? Які? Та хоч Покришун Курносикович, Буліляй Квакшурович чи Федькоручка.

«Хто миє посуд?»

Ура! Всі щасливі й задоволені! Поспілкувались, гарно пограли, насміялися, відволіклися, і, звісно ж, зголодніли. Всі разом дружно попоїли і тут… страшне одвічне питання: «Хто миє посуд?» А-а-а-а-а! І вечір міг би бути зіпсований, якби не геніальна настільна гра «Хто миє посуд?».

Усе просто: хто програв, той і миє посуд. Саме завдяки цій грі у вас зникнуть нескінченні дебати про те, хто ж змушений буде виконати цю невдячну роботу.

Автор:

Козумляк Вікторія,

  • мама Насті та Діми
  • CEO&Founder магазину настільних ігор Lord of Boards
X