FAQ

Що ж таке KidIT? Школа? Курси? Садок?

Вибираючи зі зрозумілих нам форматів, назвемо це першими в житті дитини курсами програмування, але з акцентом на розвиток креативу, створення нового за допомогою технологій (історій, мультфільмів, ігор)

На дітей якого віку орієнтуємося?

У нас навчаються діти від 5 до 10 років. Проте ми розуміємо, що кожна дитина розвивається по-унікальному, тому можемо зробити виняток в окремих випадках

Як відбувається навчання?

Формат уроку в нас ігровий: часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи.

Планшетна частина роботи – це 30% часу всього заняття, 70% часу – всілякі ігри на розвиток навичок 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення)
У групі 6-8 дітей. На кожному занятті з групою працюють 2-3 Ніндзі.

Результат кожного рівня – створена дитиною на гаджеті власна інтерактивна історія або гра з вигаданими персонажами, історією та сюжетом.

Поки діти займаються, у батьків є можливість поспілкуватися один з одним в сусідній кімнаті.
Там, до речі, зазвичай відбуваються не менш цікаві балачки, ніж у малечі.

Скільки занять триває одна програма?

Кожен курс триває 12 годин: 12 занять по 60 хвилин (два заняття на тиждень), або 8 занять по 90 хвилин (одне заняття на тиждень).
Це не разові уроки за принципом розвиваючих курсів, а повноцінний комплекс: від стартового заняття до фінальної презентації своїх проектів перед батьками.

Хто викладачі?

Із дітьми в нас займаються Ніндзі.
Ми навмисно не називаємо їх ні вчителі, ні вихователі. У дітей уже сформувалося певне бачення вчителя – доросла тьотя, яка сварить, коли бігаєш по класі або регочеш з однокласником під час уроку. Не хочемо, щоб таке упередження впливало на атмосферу заняття.
Наші заняття кардинально відрізняються від того, що ви побачите в інших школах. Ніндзі у нас зазвичай сидять посеред дітей на кріслах-мішках, регочуть та бігають разом із ними. І ніколи не сварять. НІ-КО-ЛИ.
Ми просто не бачимо в цьому потреби. Якщо дитина відволікається – проблема в нас. Значить, треба придумати щось цікавіше! Звучить як виклик.Тому й у викладачі ми беремо лише таких людей, які готові до таких викликів. Тих, хто готовий стати Ніндзьою.
Програмісти, project-менеджери або молоді освітяни з технологічною освітою. Люди, які обожнюють дітей і легко з ними ладнають. Ті, хто впевнені, що в кожній дитині захований геній, і хто бере на себе відповідальність цього генія розкрити

Як побачити саме навчання, щоб відчути, що моїм дітям це сподобається?

Перед запуском кожного курсу ми проводимо безкоштовні тестові уроки, де ви можете побачити, як саме виглядає навчання та зрозуміти, чи подобається дітям наш формат. Для того, щоб потрапити на безкоштовне тестове заняття, заповніть реєстраційну форму на головній сторінці сайту. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Яка вартість навчання?

Вартість кожного курсу в нас різна. Ви можете знайти актуальну ціну будь-якого курсу на сторінці вашого міста.

Як записати дитину на програму?

Крок 1: Заповнити Реєстраційну Форму
Крок 2: Відвідати одне з тестових занять
Крок 3: Підтвердити свою участь, сплативши вартість всієї програми (12 занять)
Крок 4: Надихнутися палаючими очима своїх дітей після кожного заняття

X