ScratchJr: Візуальне програмування LEVEL 3

about_image
25
Сер
  • KIDIT
  • 0 (ЗАРЕЄСТРОВАНО)
  • (0 Review)
1,300 ₴

Під час цього курсу навчимося:

  • Поняття алгоритму, основи алгоритмів;
  • Паралелізм паралельне програмування;
  • Цикли повторень програми: repeat, forever; if-else;
  • Навички програмування всіма блоками наявними в ScratchJr;
  • Створюватиме власні задумані проекти на основі вивченого матеріалу;
  • Вивчення Інструментів обробки звуку, відео.

Результат курсу:
Вивчення і застосування всіх блоків ScratchJr, розробка перших продуктів: однорівневі, дворівневі ігри та презентації їх на фінальному занятті.


 

В основі програми “Візуальне програмування. ScratchJr” — вступна мова програмування для дітей 5-8 років ScratchJr, розроблена MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності. У результаті цього персонажі рухаються, стрибають, танцюють, співають і т.д.

Системне і аналітичне мислення, вміння вирішувати проблеми, креатив для створення власних історій і самовираження, розвиток мовних навичок, вміння писати, читати – це далеко не повний перелік того, що саме діти удосконалюють зі ScratchJr.

В основі програми методичні рекомендації Eliot-Pearson Department of Child Study and Human Development в Tufts University і Lifelong Kindergarten Group в Massachusetts Institute of Technology (MIT) (USA).

Акцентуємо увагу, що це тільки основа, яка в українському варіанті все-таки пройшла адаптацію під локальні особливості наших дітей.

Курси для дітей 5-6 і 7-8 років істотно відрізняються і форматом подачі, і ступенем складності завдань. Саме тому весь курс ScratchJr діти 7-8 років проходять за 1 рівень (12 занять), а діти 5-6 років за 2 рівня (24 заняття).

Формат уроку ігровий. Часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи.

Планшетна частина роботи — це 30% часу заняття, інші 70% — це всілякі ігри на розвиток навичок 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення).

У групі 6-8 дітей, на кожному уроці з групою працюють 2-3 викладача.

Результат кожного рівня – створена дитиною на планшеті власна інтерактивна історія або гра. Багатосерійна або багаторівнева, з опрацьованими і вигаданими дитиною персонажами, історією та сюжетом.

Поки діти займаються, у батьків є можливість поспілкуватися в сусідній кімнаті. Батьківське ком’юніті у нас  приголомшливе. На заняттях друзів знаходить не лише малеча, адже батьки мають також приблизно однакові цінності.  Періодично ми організовуємо безкоштовні зустрічі із психологом. Тут ви можете задати будь-які питання та поспілкуватися про психологічний бік взаємодії дітей із технологіями.

Починаючи з 2-го рівня діти 7-8 років переходять до вивчення мови програмування Scratch.

Завантажити програму ScratchJr можна безкоштовно тут за посиланням:

Трохи відео про ScratchJr

 

Course Content

Time: 6 тижнів

Curriculum is empty

Instructor

0.0

0 rating

5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
1,300 ₴
Вік дітей: 7-8 років
Тривалість курсу: 12 занять по 60 хвилин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X