ScratchJr Level 1: Вступ до Візуального Програмування;

scratch-jr
01
Жов
 • Київ KIDIT
 • ,
 • 0 (ЗАРЕЄСТРОВАНО)
 • (0 Review)
3,000 ₴

Під час цього курсу навчимося:

 • Розуміння, що таке програма і як її виконувати;
 • Детально придумувати, описати, а в подальшому розробити програму по власному ескізу;
 • Створювати власних персонажів та фони для індивідуальної і неповторної історії;
 • Запрограмовувати своїх героїв рухатися, танцювати, розмовляти або співати;
 • Спробує створювати діалоги між персонажами;
 • Розуміння поняття цикл;
 • Розвинути навички малювання в графічному редакторі ScratchJR.


Результат курсу:

Створена авторська анімація або сюжетний мультфільм дитиною.


В основі програми “Візуальне програмування. ScratchJr” — вступна мова програмування для дітей 5-8 років ScratchJr, розроблена MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності. У результаті цього персонажі рухаються, стрибають, танцюють, співають і т.д.

Системне і аналітичне мислення, вміння вирішувати проблеми, креатив для створення власних історій і самовираження, розвиток мовних навичок, вміння писати, читати – це далеко не повний перелік того, що саме діти удосконалюють зі ScratchJr.

В основі програми методичні рекомендації Eliot-Pearson Department of Child Study and Human Development в Tufts University і Lifelong Kindergarten Group в Massachusetts Institute of Technology (MIT) (USA).

Акцентуємо увагу, що це тільки основа, яка в українському варіанті все-таки пройшла адаптацію під локальні особливості наших дітей.
Курси для дітей 5-6 і 7-8 років істотно відрізняються і форматом подачі, і ступенем складності завдань. Саме тому весь курс ScratchJr діти 7-8 років проходять за 1 рівень (12 занять), а діти 5-6 років за 2 рівня (24 заняття).
Формат уроку ігровий. Часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи.

Планшетна частина роботи — це 30% часу заняття, інші 70% — це всілякі ігри на розвиток навичок 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення).

У групі 6-8 дітей, на кожному уроці з групою працюють 2-3 викладача.

Результат кожного рівня – створена дитиною на планшеті власна інтерактивна історія або гра. Багатосерійна або багаторівнева, з опрацьованими і вигаданими дитиною персонажами, історією та сюжетом.

Поки діти займаються, у батьків є можливість поспілкуватися в сусідній кімнаті. Батьківське ком’юніті у нас  приголомшливе. На заняттях друзів знаходить не лише малеча, адже батьки мають також приблизно однакові цінності.  Періодично ми організовуємо безкоштовні зустрічі із психологом. Тут ви можете задати будь-які питання та поспілкуватися про психологічний бік взаємодії дітей із технологіями.

Починаючи з 2-го рівня діти 7-8 років переходять до вивчення мови програмування Scratch.

Завантажити програму ScratchJr можна безкоштовно тут за посиланням:

Course Content

Time: 8 тижнів

Curriculum is empty

Instructor

0.0

0 rating

5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
3,000 ₴

Тривалість: 2 місяці.

Вартість: 3000 грн. курс(1500 грн. за місяць)

X