Python Level 1:Вступ до мови програмування Python

python-sa-t
28
Сер
  • KIDIT
  • 0 (ЗАРЕЄСТРОВАНО)
  • (0 Review)
6,000 ₴

Що таке базовий синтаксис мови програмування Python? Що таке компілятор та інтерпретатор? Відповіді на ці питання можна отримати на першому рівні.

Що дізнається дракон під час курсу:

  • Ігри для роботи з клавіатурою (зчитування імені з клавіатури)
  • Робота з пам`яттю (на прикладі ящиків та корзин)
  • вивчення понять:Компіляція та Інтерпретація
  • Робота зі строками (комп’ютерними та реальними, на яких писатимемо ручкою)
  • Прості команди Python

Фінальний проект: програма, яка генерує мапу, що складається з однакових символів.


Раді анонсувати новий курс, який всі просили і дуже чекали! Ось він – Python від Kid’IT – це новий крок у розвитку логічного та аналітичного мислення, підходів до вирішення проблемних задач та відсутність обмежень у реалізації задуманого.

Python – популярна у всьому світі багатоцільова та універсальна мова програмування. Це є ідеальний спосіб переходу від візуальних мов, адже її чіткість та простота у використанні стає у нагоді при створені величезного обсягу продуктів: від роботи над веб-платформами до розробки програмного забезпечення та, навіть, платформ і програм з машинного навчання.
Своє існування Python почала ще у 1991 році, а завдяки постійним вдосконаленням армія прихильників лише зростає та налічує зараз сотні тисяч людей. Величезна кількість компаній використовують Python, наприклад: Google, Facebook, Dropbox, Mozilla, NASA, Toyota та інші.

Для дітей же це вихід на абсолютно новий дорослий рівень програмування і можливість відчути себе справжніми розробниками. Проте, доцільно братись за вивчення цієї технології після освоєння Scratch, Tynker, адже нові знання набагато легше даватимуться і їх можна буде пов’язати з уже засвоєними принципами та методами.

 

Course Content

Time: 16 тижнів

Curriculum is empty

Instructor

0.0

0 rating

5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
6,000 ₴

Тривалість: 4 місяці.

Вартість: 6000 грн. курс (1500 грн. за місяць)

X