НАВЧАЙМОСЯ РАЗОМ З MINECRAFT

Опис курсу

Minecraft – тотальне захоплення для дітей та нерозуміння, що це, навіщо і що з ним робити для батьків.

Беручи за основу концепцію Kid’IT –  cпрямувати захоплення дітей в продуктивне русло, навчивши використовувати Minеcraft як освітній інструмент, командою було створено дві навчальні програми з навчання через Minecraft. Перша з них – це “Винаходи світу разом з Minecraft”, друга – для тих, хто пройшов першу – “Великі проекти людства у Minecraft”

У випадку з Minecraft нам не потрібно навчати дітей, як їм користуватися, але в знайомому дітям середовищі і на базі знайомої їм механіки ми робимо справжній міжпредметний курс з різних дисциплін (STEM, географія, астрономія, музика тощо), де кожне заняття – це тематична подорож країнами, знайомство з винаходами цих країн та втілення отриманих на занятті знань у Minecraft.

Про Minecraft

Minecraft – це, так звана гра-пісочниця від Mojang та Microsoft, відкритий світ, що розвиває креативність, взаємодію з іншими, вміння вирішувати проблемні ситуації у захоплюючому середовищі, яке обмежує лише ваша уява.

Гра має понад 100 мільйонів користувачів у всіх куточках нашої планети. Тут є те, чого немає у інших – можливість створити цілий світ, який буде абсолютно унікальним. Добувати ресурси, досліджувати територію, будувати будинки і, навіть, цілі міста – тут можливо все. Ще однією особливістю є те, що у Minecraft створені просто ідеальні умови для взаємодії групи дітей та спільного творення – це виводить на новий рівень співпрацю, комунікацію та вміння ефективно ділити обов’язки для досягнення найкращого результату.

Нещодавно було випущено освітню версію Minecraft Edu, яку ми і використовуємо на цьому курсі.

Навчаймось разом з Minecraft!

Інформація

Вік дітей: з 8 років
Тривалість курсу: 8 занять по 90 хвилин


Заняття курсу складаються з трьох частин:
1 частина – це подорож в певну країну, розмовляємо про неї та дізнаємося цікаві факти;
2 частина – Дізнаємося про один з винаходів цієї країни та проводимо спеціальну активність, пов’язану з ним;
3 частина – будуємо визначні споруди цієї країни або щось пов’язане з винаходом.

Під час цього курсу навчимося:

 • Мислити логічно;
 • Розшифровувати листи;
 • Працювати в команді;
 • Виконувати обмежені у часі завдання;
 • Навички презентування;
 • Мислити як дизайнер;
 • Основи організації файлів;
 • Основи пошуку інформації.

Результат курсу: велика мапа зі спорудами та винаходами різних країн, через які прокладені американські гірки.


Які програми в Kid’IT потрібно попередньо пройти дитині, щоб потрапити на цей курс?
Курс доступний для дітей без попередньої підготовки

Вік дітей: з 8 років
Тривалість курсу: 8 занять по 90 хвилин


На цьому курсі ми навчимося шукати відповіді на відкриті питання в Інтернеті, досліджуючи певну тему та розповідаючи один одному про наші знахідки. Курс Великі проекти людства у Майнкрафт передбачає дослідження визначного проекту та спільне будування його на занятті. Розмах завдань буде вражати, але завдання учнів буде встигнути за обмежений час домовитися і створити маленьку копію великого проекту.

Під час курсу навчимося:

 • Аналізувати інформацію;
 • Працювати в команді;
 • Пошук, “рісьорчінг” інформації;
 • Систематизація інформації;
 • Проектне мислення.

Результат курсу: 8 великих проектів (Apple Park та Великий Адронний Колайдер,  а інші проекти суворо засекречені викладачами “Ніндзями”).


Які програми в Kid’IT потрібно попередньо пройти дитині, щоб потрапити на цей курс?

Minecraft Level 1, базовий

Вік дітей: з 8 років
Тривалість курсу: 8 занять по 90 хвилин


Курс для досвічених драконів, які вже будували визначні пам’ятки в різних країнах (1 курс) та втілили у середовищі Minecraft Великі проекти людства (2 курс). Особливістю 3 курсу є робота із середовищем Code Connection.
Це середовище є стартом для вивчення програмування. За допомогою алгоритмічних блоків у Code Connection можна писати програму, яку потім запустимо у Minecraft. Таким чином, дитина не просто будує величезні споруди і втілює свої ідеї у Minecraft, а й алгоритмічно продумує хід такого будівництва, пише код програми.
Цей курс стане веселим початком вивчення програмування. Більше того, він допоможе розвинути навички презентації та покрокової реалізації будь-яких проектів.


Які програми в Kid’IT потрібно попередньо пройти дитині, щоб потрапити на цей курс?
Винаходи світу разом з Minecraft або Великі проекти людства у Minecraft

X