КУРС “STEM WITH DASH”

Опис курсу

Вперше в Україні Kid’IT стартує з новим приголомшливим курсом “STEM with Dash”, який поєднує в собі найпопулярніші тренди технологічної освіти:

  1. Фізичне візуальне програмування (коли створені за допомогою візуального програмування команди передаються фізичному об’єкту – симпатичному роботу Дешу для виконання). Ми використовуємо 4 різні додатки протягом цього курсу: Blockly – візуальне середовище, схоже до ScratchJr та Tynker, що дозволяє дитині у знайомій їй пазловій механіці створювати програми, а iнші три допомогають працювати зі світлом, звуками (робот може грати на ксилофоні), взаємодіяти один з одним тощо.
  2. Problem-based learning – навчання через вирішення проблемних ситуацій. Кожне заняття – це вирішення тієї чи іншої проблеми, що постала перед дитиною, у креативний спосіб.
  3. STEM – поєднання різних дисциплін, де діти занурюються у світ науки, технологій, інженерії та математики, знову ж таки для вирішення тих чи інших кейсів.

Dash –  це справжній робот, який не залишає нікого байдужим. Завдяки цьому малюку діти дуже легко та весело навчаються.
Візуальна оболонка дуже дружня та нагадує Scratch та Tynker, проте результати своєї роботи діти тут бачать не на екрані, а у діях власноруч запрограмованого робота. За допомогою різних програмних компонентів можна навчити Dash співати, танцювати або рухатись за заданою траекторією по приміщенню. Робот має у собі вбудовані сенсори, а тому може взаємодіяти з оточенням, реагувати на голос. Це дозволяє розкрити величезні можливості для навчання у грі, чого не було раніше.

А головне – вчитись програмувати разом з Dash дуже весело та абсолютно під силу всім.

За це говорить велика кількість нагород та визнання Меліндою й Біллом Гейтсами найкращою STEM іграшкою для дітей.

На даний момент понад 8 500 шкіл по всьому світу не тільки вивчають комп’ютерні технології разом з Dash, а й долучаються до щорічних змагань між його користувачами, спільнота яких постійно збільшується.
Тільки зараз у вас є нагода спробувати цю технологію вперше і дізнатись, що ж так захоплює тисячі дітей та педагогів.

Що проходитимуть діти у цьому курсі?

  • Навчимося програмувати робота для виконання команд (напрямок, звуки, світлові ефекти тощо) з використанням різних інструментів
  • Прокачаємо навички командної роботи, комунікації, креативу та вміння вирішувати  проблеми (problem-solving skill): щозаняття будемо працювати в командах для розв’язання поставлених завдань: очистимо планету та врятуємо тварин, створимо антисейсмічні будівлі та витвори мистецтва, влаштуємо справжні бої роботів, театральну робо-виставу та робо-кінопоказ.

Інформація

Вік дітей: 5-6 років
Тривалість курсу: 12 занять по 60 хвилин


Які програми в Kid’IT потрібно попередньо пройти дитині, щоб потрапити на цей курс?
Повний курс ScratchJr

Вік дітей: 7-8 років
Тривалість курсу: 12 занять по 60 хвилин


Які програми в Kid’IT потрібно попередньо пройти дитині, щоб потрапити на цей курс?

Повний курс ScratchJr, а в ідеалі 1 рівень Scratch

X