Навчальні мобільні додатки для дітей

Мобільних додатків зараз безліч, ігри діти в KidIT уже й самі вчаться створювати. Щоб даремно не проводити час зі смартфоном, радимо додатки, які розвивають логіку, уяву, концентрацію, музичний слух. Деякі грали самі і досі в захваті 🙂 Зберігайте собі підбірку.

My Story — Book Maker for Kids

Не стільки гра, скільки платформа для створення історій. Тільки дайте волю фантазії! Тут можна проілюструвати історію, додати в неї текст і навіть аудіоматеріали, а потім зберегти в “читалки”. Виходить, можна створити свою повноцінну історію. Ми вже завантажуємо додаток 🙂

Археолог — Jurassic Life

Гра, в якій діти зможуть відчути себе справжніми істориками-археологами. Вони відправляться на справжні розкопки, їм потрібно буде відшукати усі кістки та частини скелету динозавра. У грі є також пазли, інформація про динозаврів  і звуковий супровід — маса нової корисної інформації для юних дослідників.

Memory

Гра тренажер-головоломка для пам’яті.
Принцип гри: перевертаючи картки, необхідно шукати їм пару. Memory триває до тих пір, поки на екрані залишаються картки. Проста розвага, з простим геймплеєм, але розвиває уважність і пам’ять.

Научные опыты для детей

Наука — це захопливо і цікаво. Переконайтеся у цьому разом з додатком. У ньому 500 дослідів розділені на 10 тематичних збірників.
Тут можна добувати кристали з солі, вирощувати морквину і навіть запустити ракету.
Гра розрахована на дітей віком від 5 до 13 років. Ми перевіряли — дорослим теж хочеться пограти в такі експерименти 🙂

One touch Drawing

Діти зараз надзвичайно багатозадачні, тому важливо навчити їх концентруватися. Цей додаток ще й увагу розвиває. Логічна “малювалка”, треба намалювати безліч різноманітних фігур не відриваючи пальця від екрану.

Jelly Band

Музика розвиває у дітей уяву і слухову пам’ять. Додаток якраз розрахований на розвиток музичного слуху і почуття ритму. Гравцеві пропонується 18 персонажів на вибір, кожен грає на своєму музичному інструменті. Виводячи на майданчик героя, діти зможуть створити свій власний оркестр.

Lingualeo

Англійська потрібна діткам навіть у програмуванні, коли вони проходять курси у KidiT.  Додаток Lingualeo ідеально підходить для вивчення слів, правил, вимови. Можна створити власний словник, що добре прокачує у лексиці. Безліч вправ, ігор і завдань допоможуть розібратися у особливостях мови. До речі, корисний додаток навіть для дорослих. 

Логика чисел — Математическая головоломка

Математика — цариця наук, це нам ще в школі казали. У додатку знайдете безліч арифметичних задач, які змусять сидіти над ними годинами, або ще й сім’ю на підмогу кликати. Спробуйте, це затягує! 

Угадай город

Додаток пропонує перевірити знання з країнознавства та відгадати міста по фотографіях. Здається, що це просто: вежа — Париж, піраміди — Єгипет. Але деякі архітектурні композиції в додатку можуть змусити бігти за допомогою у Гугл:)
А часу на роздуми менше хвилини.

X