Додатки для сімейного відпочинку

На носі уже свята, багато вихідних і, нарешті, спокійних вечорів. Можна зібрати сім’ю разом і влаштувати тімбілдінг. Коли ще пограти в ігри, повеселитися і просто побути разом як не у новорічні свята, під різдвяні пісні і затишок у домі.

Підбірка додатків для смартфонів від KidIT уже мчить до вас на червоній машині із реклами Кока-коли 🙂

Грати ігри сімейною командою — розслабляє і сміх чути на весь дім. Тепло і затишок гарантовано. Рекомендуємо додатки-ігри для сім`ї.

Alias (Скажи інакше)

Колись ми грали у “Азбука” — тобі на “а”. А зараз популярна гра Аліас. Тут треба пояснювати слова. Правила прості.
Для гри можна ділитися на команди по дві людини. Простіше буде, якщо пари будуть сидіти один навпроти одного. Перший гравець отримує в руки смартфон із запущеною грою і бачить слово на екрані. Він повинен пояснити його своєму напарникові.
Важливо! Пояснювати без однокореневих слів, перекладів на інші мови і демонстрації руками.
Можна використовувати синоніми, всіляко описувати слово, називати навідні слова.

За кожне відгадане слово команда отримує один бал. Якщо напарник не може відгадати слово, то перший гравець скидає картку і переходить до наступної, але при цьому позбавляється одного бала.

Мета команди — відгадати якомога більше слів за обмежений час (за замовчуванням 60 секунд). Потім телефон передається по колу до інших команд, щоб кожен в парі хоча б раз відгадував і пояснював слова.

У грі є п’ять наборів слів для різного рівня підготовленості людей. Починати краще з перших — для розігріву. А потім захочеться і різні “біткоіни” пояснювати. 

«Крокодилер»

Популярною гра «Крокодил» стала ще давно. Але це все ще весело і часто зовсім не зрозуміло, що тобі показують 🙂

У неї можна грати в форматі «кожен сам за себе» або поділитися на команди. Принцип схожий на першу гру: гравцеві зі смартфоном потрібно зрозуміло пояснити загадане слово, а іншим його відгадати.
Тільки в цій грі треба використовувати жестикуляцію рухів тіла і неможа використовувати слова.

У «Крокодиллера», на відміну від правил звичної гри, є додаткові умови для пояснення слова. Наприклад, паралельно з рухами і жестами ведучий повинен співати пісню чи сміятися.

Якщо вбудований набір слів виявиться легким, то можна додати своїх слів або фраз і внести різноманітність.

Just Dance Now

Потрібно: смартфон для кожного гравця і комп’ютер, телевізор або планшет.

Ця гра — драйвові і невгамовні танці, які ще й можна перетворити у змагання.

Всі гравці повинні завантажити на смартфон додаток Just Dance Now, запустити веб-сторінку justdancenow.com на комп’ютері, планшеті або телевізорі і підключитися до однієї кімнаті. Гравці встають навпроти монітора, вибирають пісню і починаються танці. Телефон потрібно тримати в правій руці і повторювати рухи за персонажем у відеокліпі.

Кращий танцюрист отримує максимальну кількість очок і грошей. За монетки можна  купити нові кліпи.
Обережно, маленька складність — заробити на нову пісню складно. Для цього потрібно зібрати 100 монет, а це потрібно 4-5 разів добре станцювати. І за монети трек купується не назавжди, а лише для одного танцю. А безкоштовний кліп тільки один.

Труднощі з придбанням нових кліпів — це лише додаткова забава і рухливість для всіх 🙂 Якщо вам захочеться більше невгамовних танців, ви можете придбати VIP-пропуск на день і вибирати будь-які пісні.

AirConsole

Потрібно: смартфон (геймпад) для кожного і комп’ютер, телевізор або планшет (екран).

Якщо хочеться комп’ютерних ігор, щоб згадати досвід старих ігрових приставок — вам точно у додаток AirConsole.
Тут є ціла  бібліотека ігор, в яких замість звичних контролерів-геймпадів використовуються смартфони. Самі ігри запускаються на екрані комп’ютера або телевізора з Android TV.

У AirConsole дуже багато ігор, можна обирати і цілий вечір 🙂

Радимо спробувати The Neighborhood — простенький аналог гри Worms, а також симулятор будівництва вежі Tower of Babel.

Перший місяць гри  буде безкоштовним.

X