ПРО НАС

KidIT – перша в Україні IT-школа для дітей від 5 років.

Ми акцентуємо на розвитку КРЕАТИВУ – створення історій, мультиків, ігор за допомогою технологій.
Основна ідея KidIT – дати можливість українським дітям вже сьогодні отримати основи технологічної грамотності. Засвоїти базові навички, які стають must have для успішної самореалізації в майбутньому:креатив, робота з інформацією, командна робота та комунікація.Те, чому навчають у Кремнієвій Долині, але тут, в Україні.

Місія KidIT – перетворити дітей із пасивних споживачів технологій на активних творців, даючи нового уявлення про те, яким насправді є громадянин світу.
Навчання має бути задоволенням, а не тягарем.

Unlock Tech Genius

KidIT у цифрах:
  • 26 липня 2015 року – старт перших груп в Україні
  • навчання пройшли вже понад 200 груп в Рівному, Києві, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Сумах, Вінниці, Одесі, Харкові
  • створено понад 660 дитячих анімацій, мультфільмів та ігор
  • 9 фіналістів та 3 переможця Міжнародного конкурсу розробників ігор “Casual Connect”
  • ми в ТОП-25 освітніх проектів за версією IT-mama
  • випуск і презентація першої книги “Hello Ruby. Пригоди в країні програмування”, яку переклала наша команда. Запуск курсу на основі цієї книги
  • більше 40 змін літніх таборів KidIT (англомовні табори, сторітелінг-табори, табори для геймрозробників,  табори про цифрове мистецтво та інше)
  • перший досвід роботи із дітьми-аутистами

Що ви отримаєте в результаті?

Ми пропагуємо ідею заняття у невимушеній атмосфері. Усе для того, щоб за допомогою технологій розкривати потенціал дитини

Навики

гаджети назавжди стануть інструментом активної творчості, а не місцем «зависання» дитини

Самонавчання

розвиток навичок для освоєння професії майбутнього

KNOWLEDGE

створена дитиною гра як предмет гордості і розвитку впевненості дитини

Коло однодумців

Батьківська спільнота,  яка розвивається у сучасних технологічних трендах разом із дитиною

ТЕХНОЛОГІЧНІ ТАБОРИ

технологічні табори, де за допомогою STEM-підходу дитина зацікавиться наукою та знайде нових друзів

Haydakin_Igor
«Мы с женой не планируем нашей дочери карьеру IT-шника. Поэтому, окончательное решение, ходить или не ходить в KidIt Лиза принимала сама. Безусловно, у нас были сомнения, что 12 занятий могут дать ощутимый результат. В результате, теперь среди развлечений дочери появилось еще одно – создание на Scratch забавных сюжетов и игр. Она заинтересовалась Scratch-2. И с нетерпением ждет продолжения общения с любимой ниндзя Надей и своими сверстниками.»
Zoya_Kaydan
«Что такое для нас Kid’IT-это пространство для дитя, где он получает важные навыки для жизни-взаимодействие в команде, форма получения знаний через игру, на позитиве, пробуя разные роли(был помощником Нади- ниндзи) это помимо тех навыков, которые технические-создание игры на планшете. Важный, неожиданный бонус для родителей-обсуждение насущных, ну прям очень важных вопросов-это школы, образование и т.д. ну и конечно, радушная атмосфера, которая создается ниндзями и идеологом Юлей Тарасовой, чаепитие для родителей, настольные игры… Мы на разные обучалкоразвивалки водим Макса, но родителями никто и не думает заниматься:)) Так что, спасибо, что вы есть такие энтузиасты, ждем с нетерпением второго уровня обучения(из пожеланий, было бы хорошо, как Вы упоминали английский вводить, т.к. Макс учит его и хочется навыки получать, где только можно).»
Oleksiychuk_Irina
«Цього літа моя донечка отримала нагоду стати одною з перших в новітній програмі ІТ-освіти для дітей у м.Рівне. Для мене цей проект став відкриттям, адже він був у нестандартному форматі. Відношення до дітей, атмосфера, подача матеріалу – все було дружньо та весело. Посмішки не сходили з дитячих вуст, адже вони навчалися граючись! Робота в команді, вміння допомогти друзям, спілкування з наставником на рівних – це все стало цілком під силу моїй дитині завдяки проекту KidIT. Приєним бонусом для батьків є можливість перебування під час проведення занять у сусідній кімнаті і спостерігати за поведінкою та реакцією своїх дітей. По завершенню навчання ми стали частиною “випускного” свята, що поєднало в собі інтерактивні ігри, представлення дітьми власних проектів та вручення дипломів.»
tkach
“Ми познайомились з KidIt у 2015 році, коли вони робили перші кроки в Києві, а Нікіта перші кроки у програмуванні. Уже третій рік ростемо і розвиваємось разом. Це не просто школа програмування, це країна де кожен учень перетворюється на дракона і разом із своїми наставниками ніндзями відкривають в собі нові супер-сили, місце де мій син зміг стати сміливішим (виступати з презентаціями своїх проектів перед учнями і батьками, а також прийняти участь зі своїм проектом на фестивалі технологій Kyiv Mini Maker Faire і в найпрестижнішому міжнародному конкурсі Casual Connect), створити десятки історій та ігор і кожен раз бігти на заняття з новими ідеями. Для мене особисто KidIt – це місце, де можна поспілкуватись з дивовижними людьми, надихнутись, наповнити себе новими знаннями, знайомствами і просто розважитись, граючи у настолки :)”
X