UNLOCK TECH Genius

KidIT – перша в Україні IT-школа для дітей від 5 років тепер Online.
Змінюємо формат, залишаємо суть.

Реєструйтеся і ми допоможемо підібрати програму

Більше новин про запуски онлайн-програм у:

KidIT – перша в Україні IT-школа для дітей від 5 років.

KidIT – трендсетер в дитячій технологічний освіті для дітей 5-11 років, основне завдання якого:

 1. Трансформувати дітей з пасивних користувачів технологій в АКТИВНИХ ТВОРЦІВ за допомогою технологій через створення власних продуктів.
 2. Передати вже сьогодні навички, необхідні для успішного майбутнього дитини – навички 4К (комунікація, креатив, командна робота, критичне мислення), базові принципи технологічної грамотності. Те, чому навчають у Кремнієвій Долині, але тут, в Україні.
 3. Запропонувати дитині і її батькам перше розуміння концепції “ГРОМАДЯНИНА СВІТУ”, демонструючи безмежність світу і можливість представляти свої власні продукти на найбільших світових КОНФЕРЕНЦІЯХ, отримуючи нагороди та визнання.

Unlock Tech Genius

У ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ?

Перехід від пасивного споживача технологій до активного ТВОРЦЯ за допомогою технологій

Перехід від пасивного споживача технологій до активного ТВОРЦЯ за допомогою технологій

Програмування та створення власних ігор уже з 5 років

Програмування та створення власних ігор уже з 5 років

Розвиток навичок 4К (Комунікація, Командна робота, Креатив, Критичне мислення)

Розвиток навичок 4К (Комунікація, Командна робота, Креатив, Критичне мислення)

Глобальний контекст — участь дітей у найвідоміших міжнародних конкурсах розробників ігор

Глобальний контекст — участь дітей у найвідоміших міжнародних конкурсах розробників ігор

Створення батьківської спільноти усвідомлених та прогресивних батьків

Створення батьківської спільноти усвідомлених та прогресивних батьків

KidIT у цифрах:
 • 13 міст в Україні, соціальна ініціативна на Кіпрі
 • 30+ різноманітних програм
 • Ініціювали створення дитячої категорії в Міжнародних конференціях (Casual Connect, Cyprus IT-Forum) із презентацією робіт дітей та нагородженням переможців на Кіпрі, у Лос-Анджелесі, Києві та інших містах світу
 • 100+ Ніндзь
 • Топ визначних українських стартапів 2018 року (за версією NaChasi.com)
 • Топ популярних франшиз на українському ринку 2018 року (за версією Franchising Full Cycle version)
 • Топ-25 освітніх проектів (за версією IT-mama)
 • Випустили і презентували першу книгу з програмування для найменших “Hello Ruby. Пригоди в країні програмування”
 • Взяли участь у понад 25 конференціях (TEDx, Kids Startups і тд) у якості спікерів і партнерів

Що ви отримаєте в результаті?

Ми пропагуємо ідею заняття у невимушеній атмосфері. Усе для того, щоб за допомогою технологій розкривати потенціал дитини

Навики

гаджети назавжди стануть інструментом активної творчості, а не місцем «зависання» дитини

Самонавчання

розвиток навичок для освоєння професії майбутнього

KNOWLEDGE

створена дитиною гра як предмет гордості і розвитку впевненості дитини

Коло однодумців

Батьківська спільнота,  яка розвивається у сучасних технологічних трендах разом із дитиною

ТЕХНОЛОГІЧНІ ТАБОРИ

технологічні табори, де за допомогою STEM-підходу дитина зацікавиться наукою та знайде нових друзів

Haydakin_Igor
«Мы с женой не планируем нашей дочери карьеру IT-шника. Поэтому, окончательное решение, ходить или не ходить в KidIt Лиза принимала сама. Безусловно, у нас были сомнения, что 12 занятий могут дать ощутимый результат. В результате, теперь среди развлечений дочери появилось еще одно – создание на Scratch забавных сюжетов и игр. Она заинтересовалась Scratch-2. И с нетерпением ждет продолжения общения с любимой ниндзя Надей и своими сверстниками.»
Zoya_Kaydan
«Что такое для нас Kid’IT-это пространство для дитя, где он получает важные навыки для жизни-взаимодействие в команде, форма получения знаний через игру, на позитиве, пробуя разные роли(был помощником Нади- ниндзи) это помимо тех навыков, которые технические-создание игры на планшете. Важный, неожиданный бонус для родителей-обсуждение насущных, ну прям очень важных вопросов-это школы, образование и т.д. ну и конечно, радушная атмосфера, которая создается ниндзями и идеологом Юлей Тарасовой, чаепитие для родителей, настольные игры… Мы на разные обучалкоразвивалки водим Макса, но родителями никто и не думает заниматься:)) Так что, спасибо, что вы есть такие энтузиасты, ждем с нетерпением второго уровня обучения(из пожеланий, было бы хорошо, как Вы упоминали английский вводить, т.к. Макс учит его и хочется навыки получать, где только можно).»
Oleksiychuk_Irina
«Цього літа моя донечка отримала нагоду стати одною з перших в новітній програмі ІТ-освіти для дітей у м.Рівне. Для мене цей проект став відкриттям, адже він був у нестандартному форматі. Відношення до дітей, атмосфера, подача матеріалу – все було дружньо та весело. Посмішки не сходили з дитячих вуст, адже вони навчалися граючись! Робота в команді, вміння допомогти друзям, спілкування з наставником на рівних – це все стало цілком під силу моїй дитині завдяки проекту KidIT. Приєним бонусом для батьків є можливість перебування під час проведення занять у сусідній кімнаті і спостерігати за поведінкою та реакцією своїх дітей. По завершенню навчання ми стали частиною “випускного” свята, що поєднало в собі інтерактивні ігри, представлення дітьми власних проектів та вручення дипломів.»
tkach
“Ми познайомились з KidIt у 2015 році, коли вони робили перші кроки в Києві, а Нікіта перші кроки у програмуванні. Уже третій рік ростемо і розвиваємось разом. Це не просто школа програмування, це країна де кожен учень перетворюється на дракона і разом із своїми наставниками ніндзями відкривають в собі нові супер-сили, місце де мій син зміг стати сміливішим (виступати з презентаціями своїх проектів перед учнями і батьками, а також прийняти участь зі своїм проектом на фестивалі технологій Kyiv Mini Maker Faire і в найпрестижнішому міжнародному конкурсі Casual Connect), створити десятки історій та ігор і кожен раз бігти на заняття з новими ідеями. Для мене особисто KidIt – це місце, де можна поспілкуватись з дивовижними людьми, надихнутись, наповнити себе новими знаннями, знайомствами і просто розважитись, граючи у настолки :)”
mm(152)
Наші діти познайомилися з KidIT у 2015 році. З цього і почався наш шлях у світ ігор, програмування і технологій. Протягом трьох років ми спостерігали за досягненнями наших дітей у ScratchJr, Scratch, Tynker, Minecraft, Python. На заняттях діти не просто вчились програмувати та розробляти ігри, вони вчилися комунікувати, працювати в команді, робити презентації, відточувати навички публічних виступів. Найголовніше, що дав KidIT — це мотивація дітей йти далі, пробувати, не боятися, не зупинятися на досягнутому. Завдяки команді Ніндзь, їх ставленню, підходу, любові до програмування і технологіями які вони дали нашім дітям, ми пішли далі: курси Lego, Stem Junior, робототехніка Arduino, програмування на інших платформах Stencyl і подібне. Тепер кожен день для дітей — це нове відкриття у світі майбутнього. У 2017 влітку ми побували в першому технологічному таборі Camp360, де діти не тільки програмували і створювали гри, але і знайомилися з мистецтвом, проходили квести, ставили театральні постановки, проходили багато тренінгів з акторської майстерності, з комунікацій, роботі в команді, танцювали, купалися і насолоджувалися влітку. Для дітей це було НАЙКРАЩЕ ЛІТО! З маленьких перемог народжуються великі. Ми пишаємося, що знайомі з засновниками цієї платформи Юлею та Надією, які вкладають все — свою, енергію, емоції, любов, залишають частинку себе в цьому проекті. Також ми вдячні всій команді Ніндзь за їх професіоналізм і підхід в роботі з дітьми. Удачі Вам, успіху, натхнення, та підкорення нових вершин. Побільше таких ініціатив в Україні.

 ПРАГНЕТЕ ЗМІНИТИ СВІТ ВЖЕ СЬОГОДНІ?

Приєднуйтесь до нас!

Ми на карті