Camp KID’IT Рівне

Студія Speak Out у партнерстві з Освітньо-Технологічним майданчиком KID’IT запрошує до англомовного Summer Day Camp діток 7-9 років для веселого і пізнавального літнього дозвілля.

Summer Day Camp – це:Ми підготували програму, тривалістю 10 днів (2 тижні з понеділка по п’ятницю):
10 днів табору – це занурення у світ англійської мови та візуального програмування. Інтерактивні заняття за матеріалами National Geographic, віртуальні подорожжі навколо світу, міні майстер класи та квести, ігри на свіжому повітрі і тематичні перекуси. Також окрім розвитку навичок спілкування англійською мовою ми поринемо у країну програмування. Ноутбук стане у нашому таборі інструментом для навчання і практики в створенні власних історій та пригод. І в цьому нам допоможе візуальна мова програмування Tynker. Створення своїх власних анімованих пригод, з додаванням власноруч створених персонажів та унікальних предметів в поєднанні з англомовним інтерфейсом дає початок розвитку computational thinking і закладання основ design thinking(основи створення / розробки будь-якого продукту / проекту).
Кожен день за допомогою технологій та власноруч, за допомогою різних матеріалів та технік, ми відкриватимемо для себе світ англійської мови та візуального програмування.
Свіже повітря, нові знання, веселі ігри, незабутні емоції!

ДЕ:

Вул. Чорновола 91-З/1, студія Speak Out

КОЛИ:

з 12 червня по 23 червня і з 26 червня по 7 липня

ЧАС РОБОТИ:

з 9:00 до 13:30
з понеділка по п’ятницю

ВІК:

7-9 років
Кількість дітей: до 10

ВАРТІСТЬ:

 

10 днів

2300 грн.

За умови участі 2 дітей з однієї родини – знижка 10% на участь другої дитини

Реєстрація за телефоном:

Оксана – 067 890 88 00

Каріна – 097 545 04 93