НАВЧАЙМОСЯ РАЗОМ З MINECRAFT

Опис курсу

Minecraft – тотальне захоплення для дітей та нерозуміння, що це, навіщо і що з ним робити для батьків.

Беручи за основу концепцію Kid’IT –  cпрямувати захоплення дітей в продуктивне русло, навчивши використовувати Minеcraft як освітній інструмент, командою було створено дві навчальні програми з навчання через Minecraft. Перша з них – це “Винаходи світу разом з Minecraft”, друга – для тих, хто пройшов першу – “Великі проекти людства у Minecraft”

У випадку з Minecraft нам не потрібно навчати дітей, як їм користуватися, але в знайомому дітям середовищі і на базі знайомої їм механіки ми робимо справжній міжпредметний курс з різних дисциплін (STEM, географія, астрономія, музика тощо), де кожне заняття – це тематична подорож країнами, знайомство з винаходами цих країн та втілення отриманих на занятті знань у Minecraft.

Що проходитимуть діти у цьому курсі?

  • Ми побудуємо Ейфелеву Вежу, Музичний (!) Колізей, Телескоп ХАббл, карту Маріо та дізнаємося, які винаходи були у Великобританіі, Франції, Італії, Японії, США, Нідердандах та рідній Україні.
  • Як створити у Minecraft точну копію приміщення, за усіма канонами справжнього  Environmental Modeling?
  • Що таке булева логіка та бінарний код?
  • Як працювати з механізмами (Редстоуни, двері, датчики, важелі) у Minecraft?
  • Що таке файлова система та як створювати власні фотоальбоми?
  • Навчимося працювати командно, а не тільки індивідуально на одній карті, створюючи спільні проекти.
  • Навчимося самостійно здобувати необхідну інформацію та розвинемо навички презентації, критичного мислення, комунікації та безмежного креативу
  • А на випускному проїдемо разом з батьками на створених власноруч Американських Гірках по всьому нашому єдиному величезному світу – йо-хо!

Про Minecraft

Minecraft – це, так звана гра-пісочниця від Mojang та Microsoft, відкритий світ, що розвиває креативність, взаємодію з іншими, вміння вирішувати проблемні ситуації у захоплюючому середовищі, яке обмежує лише ваша уява.

Гра має понад 100 мільйонів користувачів у всіх куточках нашої планети. Тут є те, чого немає у інших – можливість створити цілий світ, який буде абсолютно унікальним. Добувати ресурси, досліджувати територію, будувати будинки і, навіть, цілі міста – тут можливо все. Ще однією особливістю є те, що у Minecraft створені просто ідеальні умови для взаємодії групи дітей та спільного творення – це виводить на новий рівень співпрацю, комунікацію та вміння ефективно ділити обов’язки для досягнення найкращого результату.

Нещодавно було випущено освітню версію Minecraft Edu, яку ми і використовуємо на цьому курсі.


Навчаймось разом з Minecraft!


Інформація

Level 1: Винаходи світу разом з Minecraft

Вік дітей: з 8 років
Тривалість курсу: 8 занять по 90 хвилин
Які програми в Kid’IT потрібно попередньо пройти дитині, щоб потрапити на цей курс?
Курс доступний для дітей без попередньої підготовки

Level 2: Великі проекти людства у Minecraft

Вік дітей: з 8 років
Тривалість курсу: 8 занять по 90 хвилин
Які програми в Kid’IT потрібно попередньо пройти дитині, щоб потрапити на цей курс?
Minecraft Level 1, базовий
Зареєструватись